Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Волонтери Миколая

19 грудня 2014 р. Освята престолу в луцькому храмі Святителя Миколая Чудотворця. Світлина інформаційної служби єпархії

19 грудня митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив новий престол у храмі Святителя Миколая Чудотворця в обласному центрі, очолив у ньому Божественну Літургію з нагоди 20-го престольного свята цієї парафії.

У проповіді архіпастир зауважив: «Сьогоднішній празник особливий ідеєю – це добродійність, прояв милосердя». Він розтлумачив суть милосердя: стан душі, співчутливість і відчуття себе на місці людини, яка потребує; це бачення в людині, яка потребує, Самого Ісуса Христа.

«Сьогодні як ніколи видно помічників святого Миколая: те, що ви робите нашим воякам на Сході, ваші волонтерські, благодійні пожертви й інші різноманітні пожертви, що ми складаємо, – оце і є прояв милосердя, спадковість дій святого Миколая. Але якщо ми це чинимо з любові!» – таку думку висловив митрополит щодо сучасного доброчинства.

Перед цим відбувся виступ парафіяльної недільної школи «Ангелятко»: діти співали пісень про угодника, розповідали вірші, отримали подарунки.

Із владикою служили протоієреї: канцлер єпархії Микола Цап, луцький міський декан Михайло Онищук, настоятель парафії Микола Гой, а також інше духовенство міста й району.

21 грудня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо