Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Духовенство єпархії взяло участь у маршах солідарності «Я – Волноваха»

18 січня 2015 р. Марш солідарності «Я – Волноваха» у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії

18 січня акції, зокрема, відбулися в Луцьку, Володимирі-Волинському, Нововолинську. В обласному центрі до громадської ходи долучився митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Заходи стали відповіддю волинян на загибель мирного населення внаслідок обстрілу терористами рейсового автобуса під Волновахою на Донбасі.

У Луцьку шестя відбувалось від Театрального майдану до могили героя «Небесної сотні» Василя Мойсея. Тут владика разом із деканом  кафедрального собору Святої Трійці протоієреєм Миколою Нецькаром відслужили заупокійну літію по всіх, хто поклав своє життя за Батьківщину.

В душпастирському слові високопреосвященний, закликаючи до молитви за мир і нашу перемогу, зазначив: «Це не просто хід містом під прапорами і під колядку. Ми самі укріпились у цій вірі. Кожен на секунду, на сантиметр став ближчий до України, українське стало йому ближче. Ми прийшли і надихнули інших, тих, хто спостерігав з вікна, хто спостерігає за війною по телевізору!»

До акції долучились: голова облради Валентин Вітер, громадські організації, інші небайдужі лучани.

18 січня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо