Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Єпископ Матфей відвідав парафію в Маневичах

Єпископ Володимир-Волинський Матфей

Вікарій єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив Божественну Літургію в тимчасовому храмі Святої Трійці.

Метою поїздки було підбадьорення парафіян у несенні молитовно-постового подвигу та будівництві нового храму Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії.

Після Відправи преосвященний виголосив проповідь про відповідальність християнина перед Богом, як потрібно любити свою віру та бути за неї відповідальним – на прикладі сорока севастійських мучеників (їх пам’ять Церква згадувала цього дня).

Із владикою Матфеєм служили декан протоієрей Андрій Закидальський та настоятель парафії протоієрей Михайло Мельничук.

27 березня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо