Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Книги, які поширює видавничий відділ «Ключі»

Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою «Всецариця»
Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою «Всецариця»

Цим акафістом моляться за одужання від особливо тяжких хвороб, зокрема раку. Видання містить передмову-роз’яснення і словничок-примітки.

Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Невпивана Чаша»
Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Невпивана Чаша»

Цим акафістом моляться за одужання від алкоголізму, наркоманії, тютюнової залежності. Видання містить передмову-роз’яснення і словничок-примітки.

Діяння небожителів
Діяння небожителів Брат Віктор

Епос, подібний до «Божественної комедії»: Данте, Вергілій і Віктор подорожують по тому світу, бачать грандіозні видіння, небожителі оповідають їм про маловідомі факти свого життя. Витончена форма, глибокий зміст. І собі, й на подарунок.

Що дасть нам силу?
Що дасть нам силу? Леся Українка

Збірка творів на християнську тематику та перекладів Святого Письма, випущена з нагоди 140 річчя нашої великої землячки. Упорядник видання та автор передмови і приміток – Віктор Гребенюк. Книжка розпочала серію «Віра наших класиків».

Пасії. Страсний хресний хід
Пасії. Страсний хресний хід

Чинопослідування (повний виклад) двох великопісних відправ, які називаються «Пасії» (Страждання) і «Страсний хресний хід». Перша – це служба, присвячена передсмертним стражданням Христа, яку в XVII ст. впорядкував святитель Петро Могила. Друга – новостворене богослужіння, дещо подібне на так звану Хресну дорогу.

16-20  21-25  26-30  31-35  36-40  41-45  46-50  51-55  56-60  61-64
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо