Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Зцілювати і душу, й тіло

9 серпня 2013 р. У храмі Великомученика і цілителя Пантелеймона в селищі Люблинець Ковельського районного деканату. Світлина з архіву священика Матвія Олійника

9 серпня єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив храмове свято парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в селищі Люблинець Ковельського районного деканату. За Богослужінням із вікарієм єпархії співслужили: декан протоієрей Іван Бонис, настоятель священик Матвій Олійник, інше духовенство місцевого, Горохівського й Турійського деканатів.

У проповіді владика зупинився на житії Пантелеймона та святкуванні 1025-ї річниці хрещення Русі-України. Наголосив і на активності парафіян у збиранні пожертв на добудову храму, підкресливши: «Не маючи меценатів, ви трудитесь і зводите величну святиню. Саме так буде цінуватись ваша справа, і вона буде увінчана успіхом».

По завершенні Божественної Літургії священнослужителі й миряни пройшли хресним ходом до місцевої амбулаторії, де відслужили подячний молебень. Персоналові подаровано ікону великомученика.

16 серпня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо