Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

20 літ на ниві Господній

6 серпня 2013 р. У храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Стенжаричі Володимирського районного деканату. Світлина з архіву єпископа Матфея (Шевчука)

Єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив Божественну Літургію в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Стенжаричі Володимирського районного деканату з нагоди дня ангела і 20-річчя священичого служіння настоятеля протоієрея Бориса Гідзінського.

Із владикою співслужили декан протоієрей Євген Шевчук, ювіляр, інше місцеве духовенство. До спільної молитви долучилися сільські голови Анатолій Яльницький (Стенжаричі) та Неоніла Панасюк (Микитичі), адже цей храм знаходиться на межі двох сіл.

За Відправою преосвященний виголосив проповідь про любов до ближнього, наголосивши: поміж нами як християнами завжди має бути єдність, мир та любов.

На завершення Служби о. Бориса, жертводавців парафії Валерія Діброву та Павла Карпюка було нагороджено митрополичими благословенними грамотами.

30 серпня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо