Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Віри не знищити!

14 жовтня 2013 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей з духовенством Волинської та Рівненської єпархії у с. Привітне Локачинського деканату. Світлина з архіву владики.

14 жовтня єпископ Володимир-Волинський Матфей очолив Божественну Літургію в храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Привітне Локачинського деканату з нагоди престольного свята і 20-річчя відновлення церкви.

Із вікарієм єпархії співслужили декан протоієрей Ігор Дружинець, настоятель протоієрей Максим Чінка, інші місцеві душпастирі та з Рівненської єпархії.

У проповіді архієрей закликав вірян шанувати Матінку Божу, матір Церкву та своїх матерів. Особливо треба навчати цього дітей.

Від імені митрополита Михаїла на честь знаменної дати владика Матфей подарував парафії Волинську ікону Божої Матері. Діти з недільної та загальноосвітньої шкіл привітали архіпастиря віршованими рядками.

На завершення за вагомий вклад у розвиток духовності благословенні грамоти правлячого архієрея вікарний єпископ вручив церковній громаді, хористам, найбільшим жертводавцям – уродженцю села начальниковіДержавної інспекції зкарантинурослин Василеві Максим’юку, Володимирові Політилу, Олександрові Жданюку, Богданові Голію та багатьом іншим.

Як розповів інформаційній службі єпархії о. Максим, у 1984 р. храм було спалено, хоча людей переконували, нібито в Божий дім влучила блискавка. Свідки пам’ятають, як пожежники приїхали без води, тож доки шукали воду, церква повністю згоріла. 1990 р. стараннями беззмінного старости Івана Данильчука святиню розпочали відновлювати за старими світлинами. А в 1993-му храм було вже й освячено.

16 жовтня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо