Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Уже і дзвони є

27 жовтня 2013 р. Божественна Літургія у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в с. Білашів Ковельського районного деканату. Очолює єпископ Володимир-Волинський Матфей. Світлина з архіву владики.

27 жовтня, в неділю, єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла освятив нові дзвони парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Білашів Ковельського районного деканату. Про це повідомляє його сайт Cerkva-kovel.com.ua.

За Божественною Літургією та чином освячення з вікарієм єпархії співслужили: намісник Замкового Свято-Архангельського монастиря в Луцьку ігумен Святополк (Канюка), настоятель священик Віктор Домбровський, інше духовенство – місцеве і з Любешівського деканату.

У проповіді владика вів мову про недільне євангельське благовістя. «Притча про сіяча, яку ми чули у сьогоднішньому Євангелії, нехай спонукає всіх нас бути тим добрим грунтом, який буде завжди приймати зерна Божого Слова і приносити добрі плоди устократ. Свідченням цього є Божий храм, який ви спорудили на славу Господню і на честь Божої Матері. Отож, нехай і надалі за молитвами Пресвятої Богородиці прибувають духовні сили, щоб ви завжди могли приносити тількі приємні й любі для Всевишнього плоди у своїй рідній Українській Церкві», – наголосив преосвященний.

На завершення свята високу церковну нагороду – орден Святителя Миколая Чудотворця – було вручено добродійнику Олегові Ситюку.

Як повідомив інформаційній службі єпархії о. Віктор, церква ще зовсім молода, адже її освята відбулася лише 2011 р., тож і дзвонів не було. Їх виготовлено на Нововолинському ливарному заводі.

29 жовтня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо