Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З молитвою до охоронця

21 листопада 2013 р. Церква Архістратига Михаїла в с. Липне (Липно) Цуманського деканату (Ківерецький р-н). Світлина інформаційної служби єпархії.
21 листопада митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив храмове свято парафії Архістратига Михаїла в с. Липне (Липно) Цуманського деканату (Ківерецький р-н).

За Божественною Літургією з владикою правили: декан протоієрей Тарас Манелюк, настоятель громади священик Ігор Цилюрик, інше місцеве духовенство, а також із Володимирського районного благочиння та Рівненської єпархії.

На завершення Служби високопреосвященний виголосив проповідь про зміст свята. Він охарактеризував перший день створення світу, а це творення ангелів та земної матерії; зупинився на сутності ангелів, провів паралель із сотворенням людини та метою її творіння. Зауважив, що «ми вшановуємо того, хто скинув і переміг диявола (скинув його з небес і переміг), – Архістратига Божого Михаїла. Та звертаємось до нього, щоб він і нас тут, на землі, захистив від диявола».

Також владика вручив благословенні грамоти доброчинцям парафії: Володимирові Громику, Валентині Громик, Миколі Челію, Василеві Мазнюку, Степанові Войтовичу та Людмилі Панасюк.

Церква – пам’ятка архітектури, побудована ще в 1770 році. Від того часу храм є постійно діючим.

23 листопада 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо