Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Цінний дар

27 грудня 2013 р. Колекція книг-стародруків для бібліотеки ВПБА. Світлина з сайта Vpba.org

Церковна громада Собору Пресвятої Богородиці в с. Забороль Луцького районного деканату на чолі з настоятелем протоієреєм Віталієм Антонюком подаровала колекцію книг-стародруків бібліотеці Волинської православної богословської академії (ВПБА).

Колекція складається з семи богослужбових книг, які раніше зберігались у церковній бібліотеці, розповів о. Віталій інформаційній службі єпархії. Але оскільки вони досить давні й крихкі, люди доступу до них не мали. Тому душпастир виступив ініціатором їх передачі духовній школі, адже тут значно кращі умови зберігання і є можливості доступу.

Серед подарованих богослужбових книг найдавніша – Цвітна Тріодь 1631 року, надрукована в Києво-Печерській Лаврі за архімандрита Петра (Могили). Історія надходження цієї книги до заборольської церкви невідома, знаємо тільки, що її передали з Білостоцького Хрестовоздвиженського монастиря.

Передача цінного дару відбулась 27 грудня під час засідання вченої ради ВПБА у присутності митрополита Луцького і Волинського Михаїла, ректора священика Володимира Вакіна, інших викладачів. Подарувавши книги академії, о. Віталій побажав належно зберігати їх для майбутніх поколінь. Владика подякував за подарунок, за турботу священика та його громади про духовну школу.

31 грудня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо