Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Стане у пригоді

Брошура «Православний церковний календар – 2014» (кишенькова)

Єпархіальний видавничий відділ «Ключі» випустив православний церковний календар на 2014 рік. Він має вигляд невеликої брошури, тож зручний у користуванні. У ньому містяться вказівки апостольських і євангельських читань на неділі та свята, умовні позначення свят, ступенів строгості посту, вказано дні, коли не відправляються вінчання.

Раніше інформаційна служба єпархії повідомляла, що торік у жовтні випущено настінний двосторонній церковний календар на 2014 р., у якому відображено особливо шановані на Волині свята й пам’ятні церковні дні. На одній стороні розміщено світлину митрополита Луцького і Волинського Михаїла, який відправляє богослужіння у скиту Святого Духа чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату. На другій стороні – храм Успіння Пресвятої Богородиці у с. Старий Порицьк Іваничівського деканату, 230-річчя якого відзначатимем у 2014-му.

Обидва календарі можна придбати у книгарні-бібліотеці «Ключі» (Луцьк, просп. Волі, 2 – біля обласної юнацької бібліотеки), у храмах єпархії та поштою. Контактна інформація: тел. – (050) 339-73-66, (067) 570-57-97); адреси поштова й електронна – ВВ «Ключі», вул. Градний узвіз, 1, Луцьк, 43025, kljuchi@ukr.net.

14 січня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо