Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Охнівчани – за Україну й Київський Патріархат

2 серпня 2015 р. Збори в с. Охнівка Володимирського районного деканату. Світлина з сайта Volyn.com.ua

Мешканці с. Охнівка Володимирського районного деканату вирішили об’єднати громади Київського та Московського Патріархатів в одну парафію з храмом Апостола і євангеліста Йоана Богослова.

Минулої неділі тут відбулися збори, в яких зокрема взяли участь декан протоієрей Євген Шевчук і настоятель місцевої Йоанобогословської парафії священик Борис Наумчук. За об’єднання в одну громаду УПЦ КП довкола Божого дому одноголосно висловилися усі присутні. На завершення зібрання було відправлено молебень із піснеспівом «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Перед тим, 31 липня, в Охнівці, біля церкви, о. Борис урочисто освятив державний прапор України і його було піднято над селом місцевими учасниками АТО Костянтином Голотовським та Віктором Сачуком. Захід організували молоді патріоти за сприяння небайдужого підприємця Ігоря Антощака.

Провідна газета нашого краю «Волинь нова» розповіла історію духовно-патріотичного піднесення в селі. Нещодавно священик УПЦ (МП), настоятель місцевого храму, під час сповіді двох бійців, які повернулися з АТО, назвав їх великими грішниками. Це стало останньою краплею: ініціативна група провела опитування жителів щодо об’єднання в єдину громаду УПЦ КП. Воно показало, що переважна більшість охнівчан підтримують ідею. Тим більше, церкву тут закладали як належну саме до Київського Патріархату.

«Я прийшов в Охнівку, коли якраз почалося розділення. Частина вірян в обмін на Патріархат погодилися добудовувати храм коштом місцевого можновладця. Комусь він погрожував не дати трактора чи комбайна. Декого задобрював. Люди купилися на це, і я їх не засуджую, – розповів священик Борис Наумчук. – Втім ми у своїй країні повинні молитися рідною мовою за свій народ, а не за Путіна. Цей храм будували всім селом. Освячував його владика Михаїл».

06 серпня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо