Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета Лист до редакції

БУДІВНИЦТВО СВЯТИНІ

Олеся КУЛІШ,
с. Лахвичі Любешівського деканату

Будівництво храму Святителя Миколая Чудотворця в с. Лахвичі Любешівського деканатуЩе, здається, зовсім недавно, на зимового Миколая (19 грудня), відбулося освячення хреста під будівництво в селі Лахвичі Любешівського району. Мало-помалу коштами селян і з допомогою спонсора закупили будівельні блоки і цеглу. І вже влітку місцеві парафіяни розпочали будівництво храму на честь Святителя Миколая Чудотворця.

Поки що стіни не завершені, й невідомо, чи до зими майбутню церкву будуть накривати. Матеріальне становище не дозволяє, коштів не вистачає.

Місцевий настоятель отець Олег Куліш звершує Божественні Літургії в дерев’яній капличці на кладовищі. Усі мріють про гарний білий храм, бо вінчатися молодята серед померлих не мають аж ніякого бажання.

Тому стараються, допомагають, хто чим зможе, спільними трудами і спільною молитвою намагаються звести стіни церкви. І всі жителі села радіють, що пройде певний час та й вони матимуть куди занести дитину похрестити чи повінчати молодих людей.

Волин. єпарх. відом.– 2006.– № 11 (24)

23 листопада 2006 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо