Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

Українські святині

Христос у потирі. Середина XVIII ст. Світлина з сайта Namu.kiev.ua
ЦІННА ЕКСПОЗИЦІЯ

Валерія ЛЕСЮК

2 вересня віце-канцлер протоієрей Олександр Безкоровайний на запрошення Музею волинської ікони та з благословіння архієпископа Луцького і Волинського Михаїла побував на відкритті виставки «Символіко-алегоричні композиції в українському живописі XVII–XIX століть» із колекції Національного художнього музею України в Києві. Вітаючи присутніх із подією, о. Олександр висловив сподівання, що виставку відвідуватимуть школярі й студенти, які духовно зростатимуть, думатимуть про добре, вічне. Адже Україна буде лише тоді високоморальною, коли духовні надбання передаватимуться від покоління до покоління...

20 вересня 2010 р.
СОФІЇ КИЇВСЬКІЙ – 970

Віктор ГРЕБЕНЮК

Київський собор Святої Софії – Премудрості БожоїКожен храм – чи то величний собор, чи скромна церковця – має одне найголовніше призначення: тут навколо чаші з Тілом і Кров’ю Господніми гуртується громада, тут навчається вона Слова Божого. Та є храми, що гуртують увесь народ, вони – символ нації: Нотр-Дам – у Парижі, Христа-Спасителя – у Москві... Для Руси-України – це Київський собор Святої Софії – Премудрості Божої.

Його зведено за наказом великого князя Ярослава Мудрого на місці останньої битви русичів із печенігами – кочівниками, від яких довгі роки...

26 лютого 2007 р.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо