Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

Світлина місяця

На Преображення. Луцьк, кафедральний собор Святої Трійці. Світлина Леоніда Максимова
НА ПРЕОБРАЖЕННЯ

14 і 19 серпня дуже багато волинян взяли участь у Богослужіннях на прекрасні літні свята – Винесення чесних древ животворчого хреста Господнього та Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. У ці дні віряни, як зазвичай, прийшли із зіллям, яблуками, виноградом, медом тощо. Вперше урочисті Літургії з нагоди цих празників відправили не в кафедральному соборі Святої Трійці, а на майдані перед ним, облаштувавши тимчасовий престіл у водосвятній каплиці. Храм не зміг би вмістити всіх охочих. Немало вірян, як, наприклад, жінка, зображена на світлині Леоніда Максимова (19 серпня), поспішали до церкви не лише, щоб освятити приношення, а й приступити до святого Причастя.

30 вересня 2009 р.
1-10  11-20  21-30  31-31
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо