Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

ЧОМУ ЗГАСАЄ ЛЮБОВ? ЯК ЇЇ ВІДРОДИТИ?

Галина БОНДАРУК,
Луцьк

Усі ми добре розуміємо, наскільки дороговартісне тепер будівництво. Але чи знаємо, що потрібно для будівництва особистого душевного храму, який повинен бути зведений на фундаменті любові й Божої справедливості? Кошти – у нашому серці: або вони є, або їх немає. Якщо не цінуємо те, що маємо, то й любов утрачаємо через заздрість. І звідси – різні погляди на життя. Це помилка, коли на перше місце у житті ставимо не духовність, а більше віддаємо себе матеріальному забезпеченню. Чи знаходимо час для церкви у свята й неділі? Не забуваймо, що віра в Бога – це та віра, яка засівається через добрі вчинки, спрямовує нас на дорогу любові. Часто ж трапляється: коли віра заховується за матеріальними цінностями, тоді в серці настає холод і байдужість, а любов згасає. Гордість і насолода тільки від багатства матеріального – це невід’ємна частина спокуси, яка відхиляє від Бога і перешкоджає відвідувати храм для молитви. Від слухання Божого Слова ми навчаємось і пізнаємо свої помилки. Лише через покаяння отримуємо очищення від недобрих учинків і поганих слів.

Усі ми бажаємо Україні змін на краще. Чи забезпечить це державна влада, не знаємо. Отож, у надії покладаймося і звертаймося з молитвою до Господа. Будьмо терпеливими, не ганьбімо один одного, не лихословмо і пильнуймо, щоби не впасти у гріх, тоді й відчуємо внутрішні зміни. Хай у наших серцях проросте маленьке зернятко любові й добра, злагоди, тепла і миру!

Бажаєте, щоб Вашого листа опублікували У «Волинських єпархіальних відомостях»? Якщо у Вас є коментарі з приводу статей або думки, якими Ви прагнете поділитися з читачами, – надсилайте їх до редакції (Градний узвіз, 1, Луцьк, 43025). Будь ласка, зазначайте Ваше ім’я, прізвище, місце мешкання, а також телефон. Листи можуть редагуватися, скорочуватися.

Волин. єпарх. відом.– 2010.– № 3 (64)

26 березня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо