Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

14 СЕРПНЯ В СОБОРІ

14 серпня 2010 р. у луцькому кафедральному соборі. Світлина Юрія Павлюка

У день, коли Церква відзначає Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, свято Семи мучеників Маккавеєвих і їхніх матері Соломонії та учителя Єлеазара, розпочинає Успінський піст, до кафедрального Троїцького собору прийшло, здається, пів-Луцька. Архієпископ Михаїл після Божественної Літургії промовив проповідь, у якій нагадав історію цього торжества, пов’язавши її з сьогоденням. «Не багато храмів України має частку того Хреста, на котрому був розп’ятий Спаситель. Ми ж – маємо (святиня постійно зберігається в Катериненському храмі жіночого монастиря Святителя Василія Великого, що в одному комплексі з собором). Але ми цим не хвалимось, це нас лише спонукає до палкішої молитви», – сказав високопреосвященний і, як це видно на світлині Юрія Павлюка, на соборній паперті рясно окропив освяченою водою принесені вірянами зілля та квіти.

Волин. єпарх. відом.– 2010.– № 9 (70)

30 вересня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо