Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

НАЙЩИРІША МОЛИТВА

Найщирыша молитва

Мар’яна ГАЛЯН,
Головно Любомльського деканату

Ніде не моляться так, як в Україні, – так щиро, так зворушливо. Ці слова я почула від людини, яка вірить – у Бога, в людей, вірить, що теперішня ситуація ще зміниться на краще.

Добре, що існують такі місця, де можна заховатися від буденної суєти, від порожнього галасу та незначних проблем. Для мене таким місцем є невеличкий Божий дім у селищі Головно. Заходячи туди, одразу відчуваю любов і розуміння, яке дарують парафіянам протоієрей Святослав Нюня й матінка Тамара. Саме ця любов і молитви українською рідною мовою – це те, що потрібно душі для заспокоєння та посилення віри й надії. Тільки в цій невеличкій церковці я відчуваю щось більше, ніж просто людську любов, чую і розумію, що найголовніше – молитва. Кожного разу дивуюся, як можна настільки щиро молитися, і радує мене, що не всі люди розучилися бути справжніми, показувати свою хорошу сторону, свою людську сутність. Поки що о. Святослав відправляє служби в маленькій церковці, але вже закладено фундамент нового храму, який, надіюсь, буде зведено з підтримкою Всевишнього.

Найщиріша молитва – рідною мовою! Тож помолімося за те, щоб Творець наділив нас мудрістю і просвітив нас.

Бажаєте, щоб Вашого листа опублікували У «Волинських єпархіальних відомостях»? У Вас є коментарі з приводу статей або думки, якими Ви прагнете поділитися з читачами? Звертайтесь до редакції: Градний узвіз, 1, Луцьк, 43025; (0332) 72-21-82; pres-sluzhba@ukr.net

Волин. єпарх. відом.– 2010.– № 10 (71)

30 жовтня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо