Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

Життя і дім

Життя і дім
Володимир Литвиненко

Один чоловік ціле життя зводив дім. Він проводив на будівництві всі вихідні, кожну відпустку. У вільний час намагався знайти якісь особливі матеріали, зробити будинок не тільки гарним, але й затишним і теплим. Ні з ким не дружив, нікому не допомагав, не ходив до церкви, не читав книжок… Навіть одружитися не встиг. Він усе мріяв, що от закінчить дім, оздобить його, а тоді одружиться і взагалі надолужить усе, чого досі не мав. А роки йшли. «В мене все ще буде!» – потішав себе хазяїн дому. І справді, він добудував оселю, зробив її затишною, теплою і комфортною. А наступного дня помер.

Ми завжди думаємо, що в житті все ще буде. Дійсно важливі речі відкладаєш на потім, а оте «потім» може і не настати.

24 червня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо