Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Основні публікації газети «Волинські єпархіальні відомості»

Єпископ Луцький і Волинський Михаїл
ЗВЕРНЕННЯ ЄПИСКОПА ЛУЦЬКОГО І ВОЛИНСЬКОГО МИХАЇЛА З НАГОДИ ПОЧАТКУ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

+ Михаїл, єпископ Луцький і Волинський

Боголюб’язні священнослужителі, монахи, церковнослужителі!
Дорогі брати і сестри!

Наша волинська церковна спільнота, як і весь православний світ, цими днями вступає у Великий піст. Враховуючи важливість цього періоду для кожного християнина та знаючи про неналежне ставлення до нього багатьох наших вірних, ми вирішили поширити це звернення, щоб таким чином підкреслити Божу науку щодо Великого посту.

Навіщо постити? Чому Церква закликає нас постити? Для чого потрібно в чомусь себе обмежувати, тоді як у значної частини людей згадка про піст викликає лише іронічну посмішку?..

31 березня 2005 р.
Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
ХРАМ, НАПОВНЕНИЙ ДУХОМ СВЯТИМ
У 2005-му виповнюється 250 літ від завершення будівництва в Луцьку кафедрального собору Святої Трійці та 125 років з часу його освячення як православного храму

Підготували Андрій ГНАТЮК,
протоієрей Микола ЦАП

Його хрести гордо вознеслися над містом. Коли дивишся з висоти, то дерева – мов виструнчені слуги, вартують свого короля. А храм – наче корабель життя, стрімко долає зустрічні хвилі... Уже немає тих дерев, уже немає багатьох людей, які мали певне відношення до собору. А храм – свідок давнини й сучасності – й досі надає притулок струдженим, ображеним, немічним, багатим і бідним – усім, хто усвідомив, що його життєва дорога – то життя з Богом.

Табличка при вході інформує, що Свято-Троїцький собор почали споруджувати 1752 року. За майже 250 літ він став найвагомішою святинею Волині, яка має свою багату й цікаву історію...

28 березня 2005 р.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо