Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Основні публікації газети «Волинські єпархіальні відомості»

Молодь вірує. Але як? Світлана ЧЕРЕМШИНСЬКА

Сучасний насичений темп життя захопив у свій вир більшу частину суспільства. Та настають моменти, коли хочеться втекти від буденної метушні й повсякденних проблем, зібратися з думками і відчути спокій...

28 серпня 2014 р.
Печать каїна Андрій ХРОМЯК, священик, кандидат богословських наук,
викладач Волинської православної богословської академії

«І сказав Каїн Господу [Богу]: покарання моє більше, ніж можна знести; ось, Ти тепер зганяєш мене з лиця землі, і від лиця Твого я сховаюсь, і буду вигнанцем і мандрівцем на землі; і всякий, хто зустрінеться зі мною, уб’є мене. І сказав йому Господь [Бог]: за те всякому, хто уб’є Каїна, відомститься всемеро... (Бут. 4:13–16)

27 серпня 2014 р.
Відкрито – про милосердя? Валерія ЛЕСЮК

«У тебе ж, коли твориш милостиню нехай ліва рука твоя не знає, що робить правиця твоя…» (Мф. 6:3), – говориться в Біблії. І досить часто до цитати апелюють люди, яким не подобається, що про благодійність десь подається інформація у ЗМІ...

25 серпня 2014 р.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо